Murat Borazan Giyim Önerileri

By in
Murat Borazan Giyim Önerileri
2019 sonbahar kış erkek modasını yakalayacağınız giyim önerilerini bulabileceğiniz bu yazıda vücut tipiniz ve tarzınıza uyacak önerileri dikkate alarak bu kışı da şık geçirebilirsiniz.

2019 kış aylarında krem ve kahve tonları hakim olacak. Koyu kahverengi balıkçı bir kazak üzerine tok bir krem renginde kaşmir kazak alabilirsiniz. Pantolon seçiminizi de yine koyu renklerde yapmanız uygun olacaktır. 2019 yılında gömlek ceket kombini yine vazgeçilmez olacak. Koyu gri ceketler ve minimal desenli gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

Gömlek ve ceket seçimleriniz kesinlikle vücut tipinize uygun olmalıdır. Ceket ön cebe takacağınız bordo veya siyah mendil ile renk geçişleri sağlayabilirsiniz. Murat Borazan erkek giyim 4 katlı mağazasında 2019 kış kreasyonu ile kayseri cumhuriyet mahallesinde hizmet  vermekte. 2019 da erkek ayakkabılarında hakim renkler yine koyu kahve ve siyah deri dikişli modeller. Kombini tamamlayan en önemli etkenlerden birisi ayakkabıdır. Kıyafet seçimlerine göre ayakkabı uyumu çok önemlidir. Kayseri’de bir çok klasik ayakkabı modelini bulabileceğiniz Murat Borazan erkek giyim tüm kombinlerinize uygun ayakkabı modelleri ile sizleri 2019’da da şık giydiriyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir