İade ve Değişim Politakımız

İade:

Kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört)  işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Aksesuar ve Damatlık/Smokin grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır.

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, ilgili ekibimiz tarafından incelenecek uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde tarafınıza/kredi kartınıza iade edilecektir.

Değişim:
İç giyim, Aksesuar ve Damatlık/Smokin
 grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle değişim yapılamamaktadır.

Değişim orijinal ambalaj ile ürün faturası ile birlikte yapılmalıdır. Satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) işgünü içinde faturanız ile değiştirebilirsiniz. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiği tespit edildiği taktirde ürününün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde Alıcı’nın cayma hakkı da mevcut değildir.
Promosyon ürünlerinde değişim işlemi yapılamamaktadır. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde işleminiz başlatılır.